У Рівному відбувся бізнес-тренінг для жінок!

Жінки абсолютно різних професій стали учасницями тренінгу «Ефективні методи розвитку бізнесу у сучасних умовах для жінок», який здійснюється в рамках проекту «Розвиток лідерських якостей серед жінок Рівненської та Чернігівської областей».

Тренером виступив Володимир Новацький, який з допомогою практичних кейсів навчив новим прогресивним методам розвитку бізнесу.

Впродовж тренінгу учасниці розглянули стратегію «WIN WIN» – як завжди бути у виграшному становищі під час переговорів:

Для того, щоб використовувати «WIN-WIN», необхідно уміти:

• управляти власними емоціями;

• налагодити взаємозв’язок між особистістю;

• вирішити різні проблеми.

Визначення типу клієнта – це перший крок до вдалих переговорів. Володимир Новацький презентував психотипи клієнтів та розповів як їх застосовувати.

Окрім того учасниці дізналися про СМАРТ-технології постановки цілей.

– Якщо ви хочете досягнути чого-небудь, потрібно сформувати намір. Для початку найкраще робити письмово. А для цього перевірте свою ціль по SMART. Так ви зразу виявите частину підводних каменів, які можуть перешкоджати виконанню намірів. Перероблення цілі у відповідності зі SMART- критеріям є способом концентрації за відповідним наміром. Таким чином, ви вже налаштовані на потрібну хвилю. В результаті можна не тільки придумувати способи досягнення цілі, але і «притягнути» необхідні події і навіть досягти цілей, нічого для цього «не роби», – розповів Володимир Новацький.

Бути успішною жінкою – легко, якщо докласти зусилля до свого навчання та постійно працювати над собою.

– Ми відкриваємо у жінках їх здібності та таланти та допомагаємо повірити в себе. Головною метою нашого проекту є примножити успішних жінок в нашій країні, – підсумувала організатор тренінгу голова ГО “Єдність” Людмила Воробей.

Тренінг здійснюється в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди організаторів та учасників не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *