Запрошуємо на тренінг “Українська жінка і політика: реальність, проблеми, радикальні зміни”!

Якщо ти не цікавишся політикою, то рано чи пізно вона зацікавиться тобою – сьогодні це не просто цитата, це реалії нашої держави. У рамках проекту «Розвиток лідерських якостей серед жінок Рівненської та Чернігівської областей», який організовує Громадська організація «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» відбудеться тренінг “Українська жінка і політика: реальність, проблеми, радикальні зміни”.

Яку роль займає жінка в українській політиці та як зайняти гідне місце у цій галузі? На жаль, до сьогодні існують стереотипи, що політика – це суто чоловіча справа і жінкам в ній не місце. Проте історія показує зворотнє – часто саме жінка здатна розв’язати конфлікти та допомогти державі процвітати. Українське суспільство сьогодні переживає складний період політичної трансформації, тому дуже важливо не  бути осторонь подій, а виявити власну громадянську позицію.

Тренеркою виступить депутатка, кандидатка психологічних наук, тренерка з комунікаційних питань та конфліктології Наталія Сабліна. Ви неодмінно отримаєте цінні практичні навички та знання, що допоможуть вам стати успішною жінкою у політиці. Окрім того, тренінг буде корисним і для власного розвитку.

Тренінг відбудеться 24 січня 2018 року та триватиме з 10:00 до 17:00 години. (реєстрація з 9:30)

Адреса: м.Рівне вул. Соборна,11 (1 корпус НУВГП, Платформа взаємодій «Простір»)

Участь у заході – безкоштовна, проте необхідна реєстрація – за посиланням  https://goo.gl/forms/PvnxZ6fgIf1ilpXs1

Медіа-партнери проекту: інформаційний портал krapka.rv.ua та інформаційно-розважальний портал charivne.info

Проект здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди організаторів та учасників не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Контакти: ГО «Єдність» e-mail: business_development@ukr.net

Слідкуйте за новинами на сайті:  http://ngo-ednist.com.ua/ та у соціальних мережах  https://www.facebook.com/business.development.rv/ https://vk.com/business_development_rv_ua

(0362) 28-24-83, (093) 004-46-04, (097) 405-33-95, (066) 825-51-75

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *