У Рівному жінки навчалися, як стати успішними у політиці

24 січня у Рівному відбувся тренінг «Українська жінка і політика реальність, проблеми, радикальні зміни» в рамках проекту «Розвиток лідерських якостей серед жінок Рівненської та Чернігівської областей»).  Тренером виступила Наталія Сабліна – коуч ,експерт-тренерка з комунікаційних питань та конфліктології, політтехнолог, кандидатка психологічних наук, сімейний психолог, АРТ-терапевт.

Учасниці тренінгу отримали не лише знання, а й практичні навички побудови персонального іміджу успішної жінки. Більше того, дізналися головні правила побудови власного іміджу.

-Завдання іміджу – зробити так, щоб кандидат сприймався як носій необхідних рис і здібностей, притаманних даному образу, тобто сприймався якомога ближче до стратегічного образу. До чинників іміджу належать: зовнішній вигляд: одяг, аксесуари одягу, зачіска, макіяж, гарні манери: належні жерсті, пози, постава, хода, а також мистецтво подобатися людям, чесність, порядність та повага до підлеглих, – розповідає Наталія Сабліна.

 Другим блоком тренінгу стала тема як бути успішною мамою, дружиною та жінкою-лідеркою. Як розповідає тренер, успішність – це одна із рис характеру, яка забезпечує успіх у кар’єрі та житті, забезпечує щасливе життя та позитивні будні. Учасниці тренінгу визначали власні досягнення за допомогою вправ. І на завершення всі мали змогу дізнатися більше про те, які звички та пріоритети необхідно мати для досягнення успіху.

Як наголошує Наталія Сабліна, не слід забувати про «Закон досягнення успіху»: щоб бути успішним, треба вміти зберігати баланс між тим, чого ми прагнемо, і тим, яким чином ідемо до мети.

 Тренінг здійснюється в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди організаторів та учасників не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Організатор тренінгу – ГО «Єдність».

Партнер проекту – ГО «Спілка жінок Куликівщини».

https://www.facebook.com/business.development.rv/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *