Жінкам розкажуть, як вони можуть впливати на рішення міської влади. Запрошуємо на новий тренінг!

Як жінка може впливати на рішення місцевої влади ? Часто, ці рішення мають прямий вплив на комфорт життя саме у вашому мікрорайоні міста, стосуються вас та ваших дітей. 15 лютого у Рівному відбудеться тренінг  «Механізми жіночої участі у місцевому самоврядуванні» в рамках проекту «Розвиток лідерських якостей серед жінок Рівненської та Чернігівської областей».

Тренером виступить Володимир Зиль – експерт з адвокації, керівник проектів та програм, голова громадської організації “Центр суспільних дій “CIVITAS”

У програмі тренінгу:

-Про місцеве самоврядування в особах

– Гендерний паритет у органах місцевого самоврядування

– Секрети успішної адвокасі-кампанії

-Бюджетний процес в органах місцевого самоврядування

– Гендерно-орієнтоване бюджетування

– Організаційно-діяльнісна гра “Бюджет”

– Інструменти публічності, прозорості та підзвітності органів місцевого самоврядування.

До участі запрошуються активні та ініціативні жінки, що прагнуть розвиватися та відкрити свій потенціал. Щодня ми стикаємося із багатьма проблемами міста, що хвилюють нас: невчасність прибуття громадського транспорту, занедбані парки, що могли б стати гарним місцем відпочинку для наших дітей, комунальні проблеми, цей список можна довго продовжувати… Проте на багато рішень місцевої влади можуть впливати саме жінки, що мають нестардарні вирішення багатьох проблем. Отож, громадська організація «Єдність» запрошує обговорити методи впливу жінок на органи місцевого самоврядування.

Необхідно заповнити  Google форму https://goo.gl/forms/UL0xAI6GnUXf0n5j1

 Чекаємо на вас 15 лютого о 10:00 (реєстрація з 9:30) за адресою : вулиця Соборна,11 (1 корпус НУВГП, Платформа взаємодій «Простір»)

Медіа-партнер проекту: інформаційний портал krapka.rv.ua та інформаційно-розважальний портал charivne.info

Організатор тренінгу – ГО “Єдність”

Партнер проекту – ГО «Спілка жінок Куликівщини»

тел. (0362) 28-24-83, +38 (093) 004-46-04,

+38 (066) 825-51-75, +38 (097) 405-33-95

Тренінг здійснюється в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди організаторів та учасників не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *