23 лютого в Рівному відбувся вебінар на тему “Активна жінка в політичному житті”

Як бути жінці активною в політиці та чому важлива гендерна рівність у демократичному суспільстві, розповів Володимир Зиль (Volodymyr Zyl) – тренер освіти дорослих, експерт з адвокації, керівник проектів та програм. Голова громадської організації ЦЕНТР СУСПІЛЬНИХ ДІЙ “CIVITAS”.

Упродовж вебінару тренер розповів про забезпечення гендерного паритету в політичному житті, як передумови формування демократичного суспільства. Окрім того, закцентував увагу на тому, як уникнути міфів політичної сфери. Учасниці дізналися про різні форми демократичної участі у політичному житті.

Учасниці дізналися про передумови формування гендерно-збалансованої демократичної культури суспільства, форми участі в політичному середовищі, а також розвіяли міфи політичної сфери.

Під час вебінару учасниці дізнались і про те, як бути жінці активною в політиці та чому важлива гендерна рівність у демократичному суспільстві. Жінки отримали важливі знання про забезпечення гендерного паритету в політичному житті, як передумови формування демократичного суспільства. Окрім того, учасниці прослухали інформацію про те, як уникнути міфів політичної сфери. Учасниці також дізналися про різні форми демократичної участі у політичному житті.

Відеозапис вебінару розміщено в мережі Інтернет за посиланням: 
https://www.youtube.com/watch?v=i8XyTuikcwA
у вільному доступі для жінок, котрі бажають переглянути вебінар і отримати корисні знання для побудови власної політичної кар’єри.

Вебінар проходив в рамках проекту “Розвиток лідерських якостей серед жінок Рівненської і Чернігівської областей”, який здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди організаторів та учасників не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Контакти: ГО “Єдність”

e-mail: business_development@ukr.net

http://ngo-ednist.com.ua/

https://www.facebook.com/business.development.rv/

https://vk.com/business_development_rv_ua

(0362) 28-24-83, (093) 004-46-04, (097) 405-33-95, (066) 825-51-75

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *