Вебінар “Як стати успішною громадською діячкою”

Завжди мріяли про громадську роботу, проте не знали яким чином розпочати? Тоді запрошуємо Вас на вебінар, який відбудеться 26 квітня 2018 року, 11:00-13:00. 
Еліна Кац – проектна менеджерка, експертка у PR та маркетингу розкаже про те, як стати успішною діячкою та поділиться власним досвідом.

В рамках тренінгу Еліна Кац підніме питання цілей та форм громадської участі, а також розкриє принципи досягнення успіху у громадській діяльності.

Для участі реєструйтесь за посиланням:
https://goo.gl/forms/PQbIJCuO313x8T5F2

Сьогодні все частіше громадські ініціативи мешканців міста стають успішними та потрібними завдяки впевненій та правильній роботі громадських активістів, наполегливості та бажанні змінити все на краще. Впродовж тренінгу Ви дізнаєтеся що таке фактчекінг, сторітейлінг та як створити контент. А також навчитеся звітувати перед громадськістю, працювати зі ЗМІ, реагувати на негативну інформацію.

Вебінар здійснюється в рамках проекту “Розвиток лідерських якостей серед жінок Рівненської та Чернігівської областей” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди організаторів та учасників не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

business_development@ukr.net
http://ngo-ednist.com.ua
тел. (093) 004-46-04, (097) 405-33-95, (066) 825-51-75

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *