Про формулу успіху власної справи рівнянам розповіли на тренінгу «Стратегія розвитку бізнесу та позиціонування в Інтернеті»!

Про формулу успіху власної справи рівнянам розповіли на тренінгу «Стратегія розвитку бізнесу та позиціонування в Інтернеті»!

Захід відбувся 24 квітня 2018 р. за адресою: м. Рівне, вул. Поштова, 2 у конференц-залі редакції газети «7 днів» з 10:00 до 14:30.

Разом з тренеркою Еліною Кац учасники та учасниці дізнавались про відмінності онлайн і офлайн бізнес-моделі, вчились визначати конкурентоздатність бізнесу та обирати стратегії маркетингу, аналізували конкурентне середовище, а також обирали майданчики для позиціонування.

Також, протягом тренінгу обговорювали тему створення контенту та аналітику результативності Google Analytics та Facebook Pixel. Вибір засобів просування. Правильні технічні завдання для створення сайту, SEO (просування в топ). Технічне завдання та вибір спеціаліста по SMM.

Тренінг здійснювався в рамках “Програми розвитку малого та середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки” за підтримки Управління економіки міста виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Організатор: ГО “Єдність”
Контакти:
тел. 093 004 46 04, 097 405 33 95, 066 825 51 75
http://ngo-ednist.com.ua/
business_development@ukr.net
https://www.facebook.com/business.development.rv/

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *