Рівнянкам розповіли про успішність у громадській роботі

Успіх у громадській роботі – це перш за все досягнення цілей, що здатні змінити місто чи країну. Під час вебінару «Як стати успішною громадською діячкою» актуальним стало питання цілей та форм громадської участі, а також принципи досягнення успіху у громадській діяльності. Спікеркою виступила Еліна Кац – проектна менеджерка, експертка у PR та маркетингу.

Всі учасниці вебінару дізналися про те, як перевіряти факти, як писати довгі історії та як створювати якісний та цікавий контент. Ще однією важливою складовою громадської роботи є звітування перед громадськістю, робота із ЗМІ та вміння грамотно реагувати на негатив.

До вебінару долучилися активні жінки, що прагнуть реалізовувати власні локальні ініціативи та зробити їх успішними. Долученість громади до вирішення важливих проблем міста – це значний крок до змін.

Переглянути вебінар можна за посиланням:

Вебінар здійснюється в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди організаторів та учасників не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Організатор: ГО “Єдність”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *