ФОРУМ ЖІНОК РІВНЕНЩИНИ «АКТИВНА ЖІНКА – УСПІШНА КРАЇНА»

22 червня 2018 року у м. Рівне в приміщенні комплексу “Manhattan City Hall» (вул. Соборна, 112, 11 поверх, скай-бар «Манхеттен») відбудеться ФОРУМ ЖІНОК РІВНЕНЩИНИ «АКТИВНА ЖІНКА – УСПІШНА КРАЇНА». Цей захід є завершальним в рамках проекту «Розвиток лідерських якостей серед жінок Рівненської та Чернігівської областей», який реалізовується Громадською організацією «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.  Початок о 10:00 (реєстрація з 9:30).

 

У заході візьмуть участь активні громадські діячки, політичні діячки, бізнес-вумен, представники та представниці від державних органів влади та місцевого самоврядування, ЗМІ.

Під час Форуму відбудеться публічне оприлюднення результатів проведених заходів в рамках проекту «Розвиток лідерських якостей серед жінок Рівненської та Чернігівської областей», шляхів подальшої співпраці заради становлення у суспільстві позиції активної жінки у політиці, бізнесі та громадському русі.

Форум відбудеться в форматі дискусійних платформ, які об’єднають в собі актуальні теми сьогодення щодо розширення економічних можливостей та прав жінок, подолання жінками перешкод та суспільних викликів у місцевих громадах, зростання організаційної спроможності жіночих громадських організацій  та просування жіночих ініціатив, а також покаже успішний досвід жіночого підприємництва та дієвість жінок у прийнятті рішень в сфері політики.

Також заплановано обговорення основних напрямків розвитку жіночого руху та  актуальних  проектів суспільно-економічного розвитку регіону, пропозиції до підписання Декларації (резолюції форуму).

Контакти для підтвердження реєстрації:

(093) 00-44-604, (097) 405-33-95

e-mail: business_development@ukr.net

Контактна особа – Людмила Воробей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *