Проект «Розвиток лідерських якостей серед жінок Рівненської та Чернігівської областей». Підсумки!

З 1 вересня 2017 року Громадською організацією «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» реалізовувався Проект «Розвиток лідерських якостей серед жінок Рівненської та Чернігівської областей», що впроваджувався за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Термін дії проекту добігає кінця, а тому саме час підбити підсумки нашої з Вами праці.

Мета, що ставилась перед нами: протягом 11 місяців на території Рівненської та Чернігівської областей підвищити рівень активності жінок у громадсько-політичному житті та бізнесі, розвинути їх лідерські якості та навички, надати жінкам нові знання та вміння, яких їм не вистачає для успішної діяльності у громадсько-політичній сфері та бізнес-середовищі (з можливістю поширення досвіду по Україні).

Основним партнером в реалізації проекту була Громадська організація «Спілка жінок Куликівщини» (смт. Куликівка, Чернігівська область).

Проект розпочався проведенням масштабної інформаційної кампанії з метою поінформування населення Рівненської та Чернігівської областей про проект, його мету, хід та успіхи (через Інтернет-мережу, соціальні мережі, ЗМІ, Інтернет-ЗМІ).

Проект охопив три модулі: «Жінка – лідер у бізнесі», «Активна жінка у політичному житті» та «Активна жінка у громадській діяльності», під час яких відбулось 12 тренінгів. Також було проведено три вебінари, одну інтернет-акцію та Форум жінок Рівненщини «Активна жінка – успішна країна».  В результаті проведення Форуму було  прийнято Резолюцію щодо розвитку стратегій збільшення громадської, підприємницької та політичної активності жінок Рівненщини.

Наша організація висловлює щиру вдячність за надану можливість реалізації даного проекту, а також дякує усім, хто взяв участь у проектних заходах!

Проект здійснювався за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *