В Куликівці відбудеться Практичний тренінг для представниць ГО «Спілка жінок Куликівщини» по посиленню організаційної спроможності організації

Як підсилити роль громадських організацій, аби вони мали більшу сферу впливу та були максимально ефективними у розбудові громадянського суспільства? Сьогодні в Україні налічується тисячі громадських організацій, в яких багато проактивних та ініціативних людей, проте, часто, їх робота є малоефективною через брак фінансування та ресурсів. Саме тому, громадська організація Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» проведе практичний тренінг для представниць ГО «Спілка жінок Куликівщини», що допоможе вивести громадські організації на якісно новий рівень життя.

Тренерками виступлять координаторка проектів, консультантка з написання проектів Людмила Самчук та проектна менеджерка, експертка у PR та маркетингу Еліна Кац.

На думку тренерів, саме правильна організація роботи та грамотний маркетинг, здатні налагодити роботу як комерційних, так і некомерційних структур. Час не стоїть на місці, тому в умовах трансформації суспільства, необхідно знаходити нові формати роботи.

Отож, у перший день тренінгу всі учасниці мають змогу дізнатися більше про:

·         організаційний розвиток. Стратегічне та операційне планування;

·         інструменти та поради посилення організаційної спроможності;

·         фандрейзинг як одна з базових систем організаційного розвитку.

Впродовж другого дня, Еліна Кац розповість про:

·         менеджмент проектів громадської організації;

·         ефективні комунікації та розробка комунікаційної стратегії;

·         роль команди в побудові ефективної організації.

Захід стане корисним для тих, хто прагне «перезавантажити» роботу громадських організацій та навчитися правильно взаємодіяти та будувати структуру.

Тренінги відбудуться за адресою: Чернігівська обл., в смт. Куликівка вул. Миру, 112  районний Будинок культури,

Дата проведення: 25-26 вересня, з 10:00 до 17:00, реєстрація з 9:30.

 Проект «Посилення, розбудова спроможності та підтримка жіночих НУО Рівненщини та Чернігівщини» реалізується в рамках конкурсу грантів Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *