Навчальний кейс для молодих лідерок Рівненщини, що бажають стати активними та вийти на новий рівень розвитку в громадській діяльності.

Прагнете вдосконалити свої знання про роботу громадської діяльності? Для молодих та ініціативних громадських діячок відбудеться дводенний навчальний кейс, присвячений саморозвитку у сфері громадського сектору.

23-24 жовтня 2018 року у платформі взаємодій “Простір” відбудеться цікавий захід для тих, хто прагне розвиватися. Час не стоїть на місці, з’являються все нові та нові способи організації роботи та нові методи втілення ідей у життя. 

Отож, в перший день учасниці дізнаються про те, як реалізувати себе в громадській діяльності, як сформувати команду однодумців. Адже лише з хорошою та надійною командою можна втілювати грандіозні проекти в життя. Більше того, лише з командою, що розділяє принципи роботи та цінності організації, можна досягнути успіху.

Ще одним важливим аспектом роботи будь-якої організації є грамотне позиціонування в соцмережах та у засобах масової інформації. Це є спосіб комунікації із цільовою аудиторією та метод розширення ділових контактів. Якщо про Вас не написали – значить подія не відбулася.

Впродовж другого дня тренінгу, слухачки дізнаються про проектний менеджмент, а також про те, як реалізувати себе у громадській діяльності. Окрім того, цікавою темою стане те, як виховати у собі жінку-лідера та створити позитивний імідж громадської діячки. Довіра – це перший крок до успішної кар’єри. 

А на завершення відбудеться дискусія про те, чи варто співпрацювати з владою та який шлях обрати.

Запрошуємо молодих лідерок Рівненщини дізнатися про нові можливості розвитку та самовдосконалення в громадській діяльності!

Реєстрація учасниць – з 9:30, Захід триватиме з 10.00 до 17.00

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.
Кількість місць обмежена.

Реєстрація за посиланням https://goo.gl/TnsKmN

Цей захід проходить в рамках проекту «Посилення, розбудова спроможності та підтримка жіночих НУО Рівненщини та Чернігівщини», який реалізовується Громадською організацією «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *