У Рівному розповіли як бути ефективним у громадській діяльності

23-24 жовтня  відбувся навчальний кейс, присвячений саморозвитку

у сфері громадського сектору.

Запрошеними тренерами виступили Еліна Кац – тренерка, проектна менеджерка, експертка у PR та маркетингу та Людмила Самчук – координаторка проектів, консультантка з написання проектів. Серед учасниць – активні та прогресивні жінки, що прагнуть вийти на новий рівень громадської діяльності.

В перший день навчального кейсу учасниці дізналися про те, як реалізувати себе в громадській діяльності, як сформувати команду однодумців. Організована робота в команді – це перший крок до успіху. Впродовж кейсу учасниці навчилися визначати життєві цикли організації по-Азізезу, що допоможе в подальшому більш комплексно дивитися на діяльність організації.

Тренерка також розповіла про різноманітні техніки вирішення конфліктів, медіацію та колаборативні переговори та активне слухання. 

Чи не найголовнішим інструментом просування організацій є PR-технології. Ще одним важливим аспектом роботи будь-якої організації є грамотне позиціонування в соцмережах та у засобах масової інформації. Це є спосіб комунікації із цільовою аудиторією та метод розширення ділових контактів. .

Впродовж другого дня тренінгу, учасниці познайомилися із головними принципами проектного менеджменту та лідерством. Впродовж тренінгу Людмила Самчук розповіла про те, чого хочуть донори та які вимоги до успішного проекту.

Окрім того, учасниці дізналися про те, як виховувати у собі жінку-лідера та як створити імідж успішної громадської діячки.

А на завершення відбулася дискусія про те, чи варто співпрацювати з владою та який шлях обрати.

Цей захід проходить в рамках проекту «Посилення, розбудова спроможності та підтримка жіночих НУО Рівненщини та Чернігівщини», який реалізовується Громадською організацією «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *