Успішна зустріч по обговоренню створення Міжрегіональної мережі обміну та підтримки жінок-лідерок за участі жіночих ОГС з метою посилення впливу жіночих громадських організацій на розвиток громадянського суспільства.

23 листопада 2018 року у м. Рівне ГО «Єдність» провела зустріч, в рамках якої обговорили створення  Міжрегіональної мережі обміну та підтримки жінок-лідерок за участі жіночих ОГС і з метою посилення впливу жіночих громадських організацій  на розвиток громадянського суспільства.

В рамках зустрічі учасниці визначили основні напрямки розвитку жіночого руху та актуальних проектів, що допоможуть підвищити рівень соціально-економічного розвитку регіону.

Активні громадські діячки, представниці від державних органів влади та місцевого самоврядування створили робочу групу для розробки концепції Міжрегіональної мережі обміну та підтримки жінок-лідерок,  з метою посилення впливу жіночих громадських організацій  на розвиток громадянського суспільства. Держава є сильною тоді,  коли є сприятливі умови для розвитку для кожної категорії населення, де кожен може проявити себе, свої здібності та бути корисним суспільству. Головною метою заходу було об’єднати власні зусилля та розробити спільну концепцію посилення ролі жінок у суспільстві.

Сьогодні жінки стикаються з масою викликів, часто вони стають перешкодою у самореалізації та відстоювання власних прав та інтересів. У форматі дискусії учасниці поділилися власним баченням подоланням перешкод та суспільних викликів у місцевих громадах та разом знайшли шляхи, яким чином підвищити організаційну спроможність жіночих громадських організацій та популяризації жіночих ініціатив.

Захід відбувся в рамках проекту «Посилення, розбудова спроможності та підтримка жіночих НУО Рівненщини та Чернігівщини», який реалізовується Громадською організацією «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *