Підсумкова зустріч в рамках проекту «Посилення, розбудова спроможності та підтримка жіночих НУО Рівненщини та Чернігівщини»

25 січня 2019 року в місті Рівному  ГО «Єдність» провела підсумкову зустріч в рамках проекту «Посилення, розбудова спроможності та підтримка жіночих НУО Рівненщини та Чернігівщини».

 Запрошені були жінки-активістки та представниці жіночих НУО, членкині робочої групи по створенню Міжрегіональної мережі, також в режимі скайп-конференції були представниці жіночих НУО з Чернігівщини.

 Присутні обговорили етапи проведення заходів в рамках проекту, ознайомились з Стандартами роботи Міжрегіональної мережі. Також намітили подальші плани функціонування Міжрегіональної мережі обміну та підтримки жінок-активісток.

ГО “Єдність” дякує всім присутнім і Міжнародному благодійному фонду «Український жіночий фонд» та переконане, що даний проект принесе вагомий внесок в розвитку в громадській діяльності та забезпечення рівних прав і можливостей для жінок в усіх сферах суспільного життя України.

Цей захід проходить в рамках проекту «Посилення, розбудова спроможності та підтримка жіночих НУО Рівненщини та Чернігівщини», який реалізовується Громадською організацією «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *