Дискусійна онлайн зустріч “Ефективні рішення щодо персоналу у час кризи”

 Онлайн, середа, 1 квітня 2020, 15:00 -16:20 

Під час онлайн дискусії поговоримо про роботу з персоналом під час карантину. 

На зустрічі Ви дізнаєтесь  про шляхи ефективного управління персоналом за умов наростаючої кризи, юридичні аспекти організації дистанційної форми праці і ефективне забезпечення достойних умов праці на робочому місці для тих, кому не підходить віддалена робота.

А головне, експерти поділяться з Вами досвідом, як зберегти найцінніше в компанії – персонал, і як вийти з кадрової кризи безболісно і з найменшими втратами.

ДЛЯ КОГО ЗУСТРІЧ

Керівників і власників бізнесу, які мають найманих працівників чи команду.

НА ЗУСТРІЧІ ПОГОВОРИМО ПРО 

  • Як керівники бізнесу організовують роботу персоналу в умовах карантину.
  • Як організувати безпечні умови праці при неможливості дистанційної роботи.
  • Як здійснювати управління персоналом з точки зору трудового законодавства.
  • Як зберегти кадри і не вдаватись до радикальних мір в умовах наростаючої кризи.
  • Як успішно і швидко вийти із складної кадрової ситуації під час і після карантину.
  • Що відбувається зараз на ринку праці і чого очікувати далі.
  • Яку допомогу можна очікувати підприємцям від держави за даних обставин.

ЕКСПЕРТИ ЗУСТРІЧІ

  МАР’ЯНА ІВАШИНА

Компанія Галичфарм, корпорація «Артеріум», керівник служби навчання і розвитку персоналу. Кількість працівників – більше 1000 осіб. Досвід роботи в сфері HR та організації проектів на українських виробничих підприємствах (Укртелеком, НВП «Спаринг – Віст центр»). Голова громадської ради при Департаменті управління персоналом Львівської міської ради.

  НАЗАРІЙ ЗІНЬКО

Власник компанії «Клуб рослин». Компанія вирощує рослини для саду та подвір’я, імпортує сотні видів рослин з різних країн, торгує садовим інвентарем. «Клуб рослин» є одним із найбільших виробників садових рослин в Україні. Компанія також організовує різноманітні фестивалі та заходи для садівників. Учасник Клубу Ділових Людей Україна.

  АНДРІЙ КАВЧУК

Адвокат, бізнес-партнер Адвокатського об’єднання «Бачинський та партнери». Компанія спеціалізується на ІТ, корпоративному, міграційному, податковому праві, а також нерухомості та вирішенні спорів. Учасник Клубу Ділових Людей Україна.

  ЛЮДМИЛА ВОРОБЕЙ

Керівник ТОВ “Супровід Бізнесу”. Керівник агенції “Бухгалтерський сервіс”. Голова ГО “Рівнеська федерація малого та середнього бізнесу “Єдність”

  СОФІЯ ПАПІРНИК

Засновниця компанії HR-studio. Засновниця Just find a job. HR та рекрутер з п’ятирічним досвідом, випускниця Львівської бізнес школи програми “MA in HR and Organization Development”. Займається пошуком та підбором кадрів, постановкою HR-процесів для малого та середнього бізнесу, проводить тренінги та консультує стосовно особистісного професійного розвитку.

 

Участь БЕЗКОШТОВНА

Адміністратор проекту:
Анна Приведа
+380972992474
anna.pryveda@bc-club.org.ua

 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: https://bc-club.org.ua/events/dyskusijna-onlajn-zustrich-efektyvni-rishennja-schodo-personalu-u-chas-kryzy20200401651.html

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *