Наші ініціативи

Проект “Розвиток лідерських якостей серед жінок Рівненської та Чернігівської областей”

Мета проекту: протягом 11 місяців на території Рівненської та Чернігівської областей підвищити рівень активності жінок у громадсько-політичному житті та бізнесі, розвинути їх лідерські якості та навички, надати жінкам нові знання та вміння, яких їм не вистачає для успішної діяльності у громадсько-політичній сфері та бізнес-середовищі (з можливістю поширення досвіду по Україні).

Тривалість проекту: 01.09.2017 року – 31.07.2018 року.

Проект «Розвиток лідерських якостей серед жінок Рівненської та Чернігівської областей» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проект «Становлення гендерної рівності у суспільстві» впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні.

Мета проекту: протягом 5 місяців на території Рівненської та Чернігівської областей значною мірою підвищити рівень обізнаності населення в питаннях гендерної рівності у всіх сферах суспільного життя та шляхів її досягнення.

Тривалість проекту: 01.02.2017 року – 30.06.2017 року.

 

 

Проект «Медіа грамотність та можливі варіанти заробітку в мережі інтернет”, який реалізовано в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Мета проекту: підвищити рівень знань та навичок молоді (від 18 до 35 років) у питаннях медіа грамотності та можливих

варіантів заробітку в мережі Інтернет у Рівненській області та географічно-протилежних областях України.

Тривалість проекту: 12.12.2016 року – 31.12.2016 року.

 

 

 

Проект «Як українській жінці стати лідером в бізнесі?» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Мета проекту:
– збільшення економічних можливостей, посилення лідерських здібностей, соціальної незалежності та забезпечення гідного життя для жінок;
– стимулювати розвиток жіночого підприємництва, розглянути приклади успішних підприємниць, показати шлях для розвитку та пошуку нових перспектив.

Тривалість проекту: 01.03.2016 – 31.10.2016.

 

 

 

Проект “Наскільки доступною є безоплатна правова допомога громадянам?”, реалізовується у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Міжнародного фонду «Відродження».
Метою проекту є підвищення рівня якості надання безоплатної правової допомоги на території м. Рівного та Рівненської області шляхом проведення упродовж 9 місяців інформаційної кампанії, досліджень, аналізу, публічних обговорень та впровадження ефективного інструменту постійного моніторингу послуг влади з надання безоплатної правової допомоги

Тривалість проекту: 01.03.2016 – 30.11.2016.